News Flash

Opendeur & BBQ 2016

De Sabena Aeroclub nodigt u graag uit op zijn opendeurdag op het vliegveld van Grimbergen.

Tussen 10 en 18u bieden we u de mogelijkheid om onze leden te ontmoeten en geven we een antwoord op al uw vragen over vliegen en piloot worden. U krijgt een kans om te vliegen in onze vliegtuigen, deel te nemen aan evenementen met prijzen (win een vlucht in een Piper Cub!), bekijk de Belgische Flight Simulator Club in actie, een static display en nog veel meer. Speciale bezoeken aan de loodsen (een opmerkelijk beschermd monument) worden georganiseerd. Er worden ook goodies uitgedeeld die naar huis kunnen worden genomen.

Infosessies worden de hele dag lang georganiseerd in het Nederlands, Frans en Engels.

In de avond is er een BBQ voor clubleden en hun familie. U kan zich hiervoor via deze link inschrijven: sabena-aeroclub.be/nl/bbq-registration.

Wij verheugen ons op uw bezoek om onze passie met u te delen!

Bekijk dit evenement op de evenementen-pagina.

Quinten Ampe

Aviation enthusiast, captain on the Boeing 737NG, PPL theoretical knowledge instructor, flight instructor and webmaster here at the Sabena Aeroclub. In his spare time he is usually flying single engine piston aircraft out of Grimbergen and Zwartberg, playing the trombone or doing some sports or other outdoor activities. 

Website: www.sabena-aeroclub.be
Meer in deze categorie: Refresher Course & Happy Hour »

Laat een reactie achter

Zorg ervoor dat u de verplichte (*) velden invult waar dit is aangegeven. HTML code is niet toegestaan.

terug naar boven

 

Sabena Aeroclub

  • Nabij Brussel, hart van Europa
  • Hoogwaardige, professionele training
  • Meertalig & internationaal
  • Vriendelijke & persoonlijke atmosfeer

Onze Locatie

Tower

Onze thuisbasis is Grimbergen, slechts 15 km ten noorden van de Belgische hoofdstad en de nationale luchthaven van Brussel.